Aktualności

Noworoczna decyzja – ważne

02-01-2018 13:16

Kochani Fanklubowicze, w rozpoczętym właśnie roku 2018 życzymy Wam samych sukcesów, dużo zdrowia do ich uniesienia...

Więcej

Wesołych Świąt!

23-12-2017 11:59

Cudownego świątecznego nastroju, wiele radości oraz pięknych muzycznych prezentów życzy fanklub Riverside!

Więcej

O nas

Fanklub Riverside to radosny wytwór kilkorga psychofanów tegoż zespołu. Bezpośredni wpływ na zrealizowanie telepiącego się po głowie pewnej Demencji pomysłu, miały piwne Piano-pogaduchy w przemiłym gronie okołozespołowym zorganizowane naprędce z okazji Grudniowo-marcowych urodzin.

Z pomocą Bożą i Valdasa, a potem także Vincenta von Breslau, powstały niespotkane przedtem ani potem niezliczone pomysły, z których większość była tyleż dobra, co niewykonalna. Weryfikacja pomysłów zajęłą twórcom tego niezwykłego dzieła dobre pół roku, a wykonanie ich kolejne dwa miesiące. Jednak wytężona praca i niezliczona ilość nieprzespanych nocy przyniosły w końcu owoce. Cytując mędrca, "nadejszła wiekopomna chwila" i już 23 listopada 2004 roku można było pójść na stronę wraz z Matką i Ojcami Założycielami.

Nadeszły długie dni i noce wytężonej pracy, pisania niezliczonych wiadomości, wysyłania maili, adresowania kopert, aktualizowania danych, wysyłania paczek, administrowania forum, rozliczania kasy, potakiwania, zaprzeczania, radości, smutku, szeptu i krzyku. Wykończonym, z odsieczą przyszedł Goornik, a niedługo po nim nadleciała Hogata. W ten oto sposób powoli wykrystalizował się podział obowiązków, których tak naprawdę nigdy nie chcieli wykonywać.

W następnej kolejności do FC Team dołączył Gregorius, który dba, żeby nasza nowa strona internetowa wyglądała przyzwoicie i przynosiła chlubę zespołowi Riverside, zaś niedługo potem w nasze szeregi wstąpiła pełna werwy i dobrych chęci Anka.

Mamy nadzieję, że ta krótka, acz przejmująca historyjka dała Wam odpowiedzi na nurtujące Was pytania: "co to w ogóle jest?" i "po co to wszystko?" :)

KONIEC

Copyright © 2011 - 2015 Voices In My Head || created by Gregorius